חפש אנאלוגי דיגיטאלי

מציג 1-24 מתוך 106 רשומות.

Sakal DVB-T EU-006

יצרן: Sakal Electronics / דגם: EU-006 / נוספים: אנטנה פנימית לממיר DVB-T דגם EU-006 כולל כבל 1.5 מטר – מומלץ על ידי צוות אלקטרו כהן /

56.00 ₪ ב 1 חנויות

אנטנה לממיר דיגיטלי HYUNDAI INDOOR HADV-1020 DVB-T יונדאי

יצרן: Hyundai / דגם: HADV-1020 / נוספים: פרטי המוצרמותג HYUNDAIדגם HADV-1020תכונות חומרה Frequency:470-862MHz for UHFImpedance:75Gain of Antena:6-9DBIType o...

החל מ 45.00 ₪ ב 3 חנויות

ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-802S35

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-802S35 / נוספים: 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter - 35KM, LFPT ל...

503.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Media Converter GT-1205A

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Media Converter GT-1205A / נוספים: 10/100/1000Base-T to Dual 1000Base-X SFP Media Converterממיר מדיה Planet Media Conve...

682.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר וידאו Planet Media Converter VF-102S15-KIT

יצרן: Planet / דגם: ממיר וידאו Planet Media Converter VF-102S15-KIT / נוספים: Video Characteristic Video Channel 1 channel Bi-direction Signal Mode NTSC ...

1723.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג Dell Networking N2024

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking N2024 / נוספים: Dell Networking N2024, L2, 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU  450-ABMJ Israel ...

5820.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-1205A

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-1205A / נוספים: 10/100Base-TX to 100Base-FX Redundant Media Converter (1 TP, 2 SFP)ממיר מדיה ...

419.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר וידאו Advice Media Converter AD-VF1DC

יצרן: Advice / דגם: ממיר וידאו Advice Media Converter AD-VF1DC / נוספים: 1 port dry contacts Bi-directional data Kit /

1042.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GT-802

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GT-802 / נוספים: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220/550mממיר מדיה Pla...

491.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר תעשייתי Planet ICS-2102S15 Industrial Media Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר תעשייתי Planet ICS-2102S15 Industrial Media Converter / נוספים: Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX Media Converter (Fi...

1095.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג Dell Networking X1026

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking X1026 / נוספים: Dell Networking ממשק אלגנטי, ניהול ללא מאמץ ממשק המשתמש הגרפי (GUI) האינטואיטיבי של מתגי Dell Networki...

1335.00 ₪ ב 1 חנויות

מארז ממירים AD-RC14 ל14 ממירים Advice

יצרן: Advice / דגם: מארז ממירים AD-RC14 ל14 ממירים Advice / נוספים: מארז ממירים מבית אדוויסקום14 slots rack chassis with dual power supply(AC220V)ל-14 ממירי...

1270.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה תעשייתי Planet ICS-2105A Industrial Media Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה תעשייתי Planet ICS-2105A Industrial Media Converter / נוספים: Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX Media Converter ...

762.00 ₪ ב 1 חנויות

נתב מקצועי UB EdgeRouter POE 5PortERPoe-5 UBIQUITI

יצרן: Ubiquiti / דגם: נתב מקצועי UB EdgeRouter POE 5PortERPoe-5 UBIQUITI / נוספים: נתב מקצועי UB EdgeRouter POE 5Port 5 פורטים מנוהלים במהירות GIGA 1000 כל ...

1700.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה תעשייתי Planet IFT-802TS15 Industrial Media Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה תעשייתי Planet IFT-802TS15 Industrial Media Converter / נוספים: 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter - 15km(...

807.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג Dell Networking N3048

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking N3048 / נוספים: Dell Networking N3048, L3, 48x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, ...

12260.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר תעשייתי Planet ICS-2102 Industrial Fiber Optic Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר תעשייתי Planet ICS-2102 Industrial Fiber Optic Converter / נוספים: Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX Media Converter ...

1008.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Advice Media Converter AD-F802S

יצרן: Advice / דגם: ממיר אופטי Advice Media Converter AD-F802S / נוספים: ממיר אופטי מבית אדוויסקום10/100M external media converter SM 20KM (SC)GENERAL DESCR...

210.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג מנוהל POETS-8-PRO UBIQUITI

יצרן: Ubiquiti / דגם: מתג מנוהל POETS-8-PRO UBIQUITI / נוספים: מתג מקצועי 8 ערוצים POE L2 GIGA מהירות GIGA 1000 מנוהל Layer2 ניתן לבחור בכל ערוץ בנפרד מתח ע...

1467.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter FTP-802S15

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter FTP-802S15 / נוספים: 100Base-FX to 10/100Base-TX PoE Media Converter (SC,SM)-15kmממיר מדיה Planet...

637.00 ₪ ב 1 חנויות

מארז ממירים Planet MC-1500R 15-slot Media Converter Chasis(AC Power)

יצרן: Planet / דגם: מארז ממירים Planet MC-1500R 15-slot Media Converter Chasis(AC Power) / נוספים: 15-Slot Media Converter Chassis (AC Power)מארז ממירים Pla...

2262.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים OLYMPUS WS‐853 אולימפוס

יצרן: Olympus / דגם: טייפ מנהלים OLYMPUS WS‐853 אולימפוס / נוספים: פרטי המוצר •טייפ מנהלים אולימפוס סטראופוני עם מגוון אופציות הקלטה •980 שעות הקלטה 8GB זכר...

429.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים OLYMPUS VN-731 אולימפוס

יצרן: Olympus / דגם: טייפ מנהלים OLYMPUS VN-731 אולימפוס / נוספים: פרטי המוצר • זיכרון מובנה 2 GB עד 790 שעות הקלטה • חיבור USB למחשב • חיי סוללה של יותר מ ...

245.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים Philips DVT2510 פיליפס

יצרן: Philips / דגם: טייפ מנהלים Philips DVT2510 פיליפס / נוספים: פרטי המוצר טייפ מנהלים / רשמקול איכותי 8GB חריץ SD עד 32 GB 2 מיקרופונים מובנים להקלטת סטר...

389.00 ₪ ב 1 חנויות

המידע המופיע ב izzi מסופק על ידי סריקה אוטומטית של אתרים. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.