חפש אנאלוגי דיגיטאלי

מציג 1-24 מתוך 109 רשומות.

ממיר דיגיטלי HYUNDAI HADV-1671 DVB-T2 יונדאי

יצרן: Hyundai / דגם: ממיר דיגיטלי HYUNDAI HADV-1671 DVB-T2 יונדאי / נוספים: פרטי המוצר ממיר דיגיטלי DVB-T2 HADV-1671 עידן + כולל T2 תמיכה בכתוביות בעברית DI...

169.00 ₪ ב 1 חנויות

אנטנה פנימית אקטיבית לממיר דיגיטלי ML-116

דגם: אנטנה פנימית אקטיבית לממיר דיגיטלי ML-116 / נוספים: פרטי המוצר אנטנה אקטיבית לממיר דיגיטלי עם מגבר לממיר DVB-T לקליטת ערוצים פותר את בעיות הקליטה באזור...

89.00 ₪ ב 1 חנויות

אנטנה פנימית 3 מטר לממיר DVB-T

דגם: אנטנה פנימית 3 מטר לממיר DVB-T / נוספים: 11 הערוץ הראשון (11) 22 הערוץ השני (22) 10 ערוץ (10) 33 חינוכית (33) 99 ערוץ הכנסת (99) אורך כבל 1 ...

69.00 ₪ ב 2 חנויות

ממיר DVBT2 SKL -06 לקליטת שידורי טלויזיה ורדיו

דגם: ממיר DVBT2 SKL -06 לקליטת שידורי טלויזיה ורדיו / נוספים: ממיר דיגיטליDVB-T2 לקליטת שידורי טלוויזיה ורדיו ביתידגם SKL – 06 עובד בעזרת ספק חיצונייציאת HD...

160.00 ₪ ב 2 חנויות

מתג Dell Networking N2024

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking N2024 / נוספים: Dell Networking N2024, L2, 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU  450-ABMJ Israel ...

5820.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter FTP-802

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter FTP-802 / נוספים: 100Base-FX to 10/100Base-TX PoE Media Converter (SC,MM)-2kmממיר מדיה Planet Sma...

559.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GST-805A

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GST-805A / נוספים: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX(mini-GBIC, SFP) Smart Media Converter-di...

466.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Planet Gigabit Media Converter GT-905A

יצרן: Planet / דגם: ממיר אופטי Planet Gigabit Media Converter GT-905A / נוספים: 10/100/1000Base-T to mini-GBIC Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance d...

481.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-802S

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-802S / נוספים: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(SC,SM) Smart Media Converter-10kmממיר מדיה Pl...

871.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר וידאו Planet Media Converter VF-102S15-KIT

יצרן: Planet / דגם: ממיר וידאו Planet Media Converter VF-102S15-KIT / נוספים: Video Characteristic Video Channel 1 channel Bi-direction Signal Mode NTSC ...

1723.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Planet Smart Media Converter FST-802

יצרן: Planet / דגם: ממיר אופטי Planet Smart Media Converter FST-802 / נוספים: 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, MM) Smart Media Converter-2kmממיר אופטי Plane...

441.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג Dell Networking N2048P

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking N2048P / נוספים: Dell Networking N2048, L2, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSUEuropean 220V Pow...

7150.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GT-706A15

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GT-706A15 / נוספים: Gigabit Ethernet WDM Bi-directional Fiber Converter - 1310nm - 15KMממיר מדי...

1008.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-702S

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-702S / נוספים: Smart Media Converter 1000Base-T to 1000Base-LX (SC, SM) -10kmממיר מדיה Planet...

762.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Planet Gigabit Media Converter GT-902S

יצרן: Planet / דגם: ממיר אופטי Planet Gigabit Media Converter GT-902S / נוספים: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Managed Media Converter (SC,SM)-10kmממיר או...

808.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה תעשייתי Planet IGT-905A Industrial Managed Gigabit Media Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה תעשייתי Planet IGT-905A Industrial Managed Gigabit Media Converter / נוספים: 10/100/1000Base-T to mini-GBIC Industrial Managed...

771.00 ₪ ב 1 חנויות

מארז ממירים מנוהלים Planet MC-1610MR Managed Media Converter Chassis

יצרן: Planet / דגם: מארז ממירים מנוהלים Planet MC-1610MR Managed Media Converter Chassis / נוספים: 16-slot Managed Media Converter Chassis (AC power)מארז ממ...

3353.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר וידאו Advice Media Converter AD-DCF4

יצרן: Advice / דגם: ממיר וידאו Advice Media Converter AD-DCF4 / נוספים: 4 port positive dry contacts kit, SM WDM 20KM SC connector, /

1183.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר וידאו Advice Media Converter AD-VF116sm-kit

יצרן: Advice / דגם: ממיר וידאו Advice Media Converter AD-VF116sm-kit / נוספים: 16 channel (Video over Fiber) positive video+1channel bidirectional data RS48...

6262.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג Dell Networking N3024F

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking N3024F / נוספים: Dell Networking - Dell Networking N3024, L3 ,24x1GbE, 2xCombo, 2x10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO...

9975.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר וידאו Advice Media Converter AD-VF101sm-kit

יצרן: Advice / דגם: ממיר וידאו Advice Media Converter AD-VF101sm-kit / נוספים: 1 channel (Video over Fiber) positive video+1channel bidirectional data RS485...

1198.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר תעשייתי Planet ICS-2102 Industrial Fiber Optic Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר תעשייתי Planet ICS-2102 Industrial Fiber Optic Converter / נוספים: Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX Media Converter ...

1008.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-806B20

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-806B20 / נוספים: 10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter - 1510nm - 20KM, ...

444.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Planet Smart Media Converter FST-801

יצרן: Planet / דגם: ממיר אופטי Planet Smart Media Converter FST-801 / נוספים: 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart Media Converter-2kmממיר אופטי Plane...

441.00 ₪ ב 1 חנויות

המידע המופיע ב izzi מסופק על ידי סריקה אוטומטית של אתרים. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.