חפש Digital-לאנלוגי (DACs)

מציג 1-24 מתוך 128 רשומות.

מתג 48 פורטים 1 גיגה מנוהל מתקדם Alcatel OS6450-48

יצרן: Alcatel / דגם: מתג 48 פורטים 1 גיגה מנוהל מתקדם Alcatel OS6450-48 / נוספים: The Alcatel-Lucent OmniSwitch™ 6450 Gigabit and Fast Ethernet Stackable LA...

8067.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Advice Media Converter AD-G802S

יצרן: Advice / דגם: ממיר אופטי Advice Media Converter AD-G802S / נוספים: ממיר אופטי מבית אדוויסקום10/100/1000M external media converter SM 10km (SC)Overview...

444.00 ₪ ב 1 חנויות

מארז ממירים Planet MC-700 7-slot Media Converter Chasis

יצרן: Planet / דגם: מארז ממירים Planet MC-700 7-slot Media Converter Chasis / נוספים: 10-inch Media Converter Chassis with 7 Slotsמארז ממירים Planet MC-700 ...

1152.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-802

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-802 / נוספים: GST-802 למפרט המלא 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Smart Media Converter-220m/...

757.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים Olympus LS-P1 Linear PCM אולימפוס

יצרן: Olympus / דגם: טייפ מנהלים Olympus LS-P1 Linear PCM אולימפוס / נוספים: פרטי המוצר Storage Media Internal / Removable Media Internal + Removable Extern...

999.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג 48 פורטים 1 גיגה מנוהל POE אלקטל Alcatel OS6350-P48

יצרן: Alcatel / דגם: מתג 48 פורטים 1 גיגה מנוהל POE אלקטל Alcatel OS6350-P48 / נוספים: מתג 48 פורטים 1 גיגה מנוהל POE אלקטל Alcatel OS6350-P48 OS6350-P48: G...

6434.00 ₪ ב 1 חנויות

נתב מקצועי UB EdgeRouter POE 5PortERPoe-5 UBIQUITI

יצרן: Ubiquiti / דגם: נתב מקצועי UB EdgeRouter POE 5PortERPoe-5 UBIQUITI / נוספים: נתב מקצועי UB EdgeRouter POE 5Port 5 פורטים מנוהלים במהירות GIGA 1000 כל ...

1700.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-802

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-802 / נוספים: 10/100Base Tx to 100Base FX S.M 15km (SC) למפרט המלא /

325.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים Philips DVT1200 פיליפס

יצרן: Philips / דגם: טייפ מנהלים Philips DVT1200 פיליפס / נוספים: פרטי המוצר טייפ מנהלים / רשמקול דיגיטלי, קומפקטי ועוצמתי העברת הקלטות במהירות למחשב בחיבור...

285.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים Philips DVT2510 פיליפס

יצרן: Philips / דגם: טייפ מנהלים Philips DVT2510 פיליפס / נוספים: פרטי המוצר טייפ מנהלים / רשמקול איכותי 8GB חריץ SD עד 32 GB 2 מיקרופונים מובנים להקלטת סטר...

435.00 ₪ ב 1 חנויות

מכשיר הקלטה SAFA SR50

יצרן: SAFA / דגם: מכשיר הקלטה SAFA SR50 / נוספים: פרטי המוצר 2 מקרופונים להקלטה איכותית. שפות עברית או אנגלית זכרון מובנה של 8 גיגה הניתן להרחבה על ידי כרטי...

295.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-802S35

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Media Converter 10/100 FT-802S35 / נוספים: 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter - 35KM, LFPT ל...

503.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר תעשייתי Planet ICS-2100 Industrial Ethernet Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר תעשייתי Planet ICS-2100 Industrial Ethernet Converter / נוספים: Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 10/100Base-TX Media Converter ...

684.00 ₪ ב 1 חנויות

טייפ מנהלים Philips DVT6000 פיליפס

יצרן: Philips / דגם: טייפ מנהלים Philips DVT6000 פיליפס / נוספים: פרטי המוצר טייפ מנהלים איכותי 4GB חריץ SD עד 32 GB 3 מיקרופונים מובנים להקלטה איכותית ונקי...

599.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג 24 פורטים 1 גיגה מנוהל מתקדם POE אלקטל Alcatel OS6450-P24

יצרן: Alcatel / דגם: מתג 24 פורטים 1 גיגה מנוהל מתקדם POE אלקטל Alcatel OS6450-P24 / נוספים: מתג 24 פורטים 1 ג'יגה מנוהל מתקדם POE אלקטל Alcatel OS6450-P24 ...

6959.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-702

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-702 / נוספים: Smart Media Converter 1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) -220m/550mממיר מדיה Pl...

652.00 ₪ ב 1 חנויות

מתג Dell Networking X1018P - 16 GbE PoE ports

יצרן: Dell / דגם: מתג Dell Networking X1018P - 16 GbE PoE ports / נוספים: Dell Networking ממשק אלגנטי, ניהול ללא מאמץ ממשק המשתמש הגרפי (GUI) האינטואיטיבי ש...

2375.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה תעשייתי Planet IGT-1205AT Industrial Media Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה תעשייתי Planet IGT-1205AT Industrial Media Converter / נוספים: Industrial 10/100/1000T to 2-port 100/1000X SFP Media Converter...

1272.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Advice Media Converter AD-F802st

יצרן: Advice / דגם: ממיר אופטי Advice Media Converter AD-F802st / נוספים: ממיר אופטי מבית אדוויסקום10/100M external media converter MM 2KM (ST)GENERAL DESCR...

185.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה תעשייתי Planet IFT-802T Industrial Media Converter

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה תעשייתי Planet IFT-802T Industrial Media Converter / נוספים: 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter - 2km(-40~...

715.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-702S

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Smart Media Converter GST-702S / נוספים: Smart Media Converter 1000Base-T to 1000Base-LX (SC, SM) -10kmממיר מדיה Planet...

762.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GT-706A15

יצרן: Planet / דגם: ממיר מדיה Planet Gigabit Media Converter GT-706A15 / נוספים: Gigabit Ethernet WDM Bi-directional Fiber Converter - 1310nm - 15KMממיר מדי...

1008.00 ₪ ב 1 חנויות

מארז ממירים Planet MC-1500 15-slot Media Converter Chasis

יצרן: Planet / דגם: מארז ממירים Planet MC-1500 15-slot Media Converter Chasis / נוספים: 19-inch Media Converter Chassis with 15 Slotsמארז ממירים Planet MC-1...

1854.00 ₪ ב 1 חנויות

ממיר אופטי Planet Smart Media Converter FST-806A20

יצרן: Planet / דגם: ממיר אופטי Planet Smart Media Converter FST-806A20 / נוספים: 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1310nm-...

607.00 ₪ ב 1 חנויות

המידע המופיע ב izzi מסופק על ידי סריקה אוטומטית של אתרים. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.