דקסמול פלוס

דקסמול פלוס

דגם דקסמול פלוס

השוואת מחירים

 
מחיר
קישור
Hanegev 29.95 ₪ עבור לחנות

בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר השוואת מחירים איזזי עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר היעד בלבד.

תאור

דגם
דקסמול פלוס
נוספים
דקסמול פלוס Dexamol Plus
שיכוך כאבי ראש והורדת חום מבלי לפגוע בערנות!  
שילוב מיוחד של חומרים בדקסמול פלוס, מעניק שני יתרונות שנותנים לך פלוס:
יעילות מוגברת בשיכוך כאבי ראש (מגביר את אפקט שיכוך הכאב ב 40%)*.
הערנות לא נפגעת! הודות למרכיב הקפאין, דקסמול פלוס מאפשר לך להמשיך לעסוק בפעילות הדורשת ערנות.
תכולה:Paracetamol 500 mgcaffeine anhydrous 50 mg
אזהרות:אין ליטול יותר מאשר 8 קפליות ליממה, אין להשתמש בתרופה יותר מאשר 10 ימים רצופים או לעיתים קרובות מבלי להיוועץ ברופא. אין לעבור על המנה המומלצת
גודל: 32 קפליות.
*"Caffeine as an analgesic adjuvant"
 E.M. Laska JAMA, 1984, 251, 1711.
דקסמול פלוס מרגיש אותך טוב!

לעיון בעלון לצרכן לחץ כאןאין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו.יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים.

להתייעצות עם רוקח בית מרקחת הנגב פנה למספר טלפון 08-6277016או בדואר אלקטרוני: [email protected]

חוות דעת

אין אף חוות דעת

להשאיר חוות דעת

אם ברצונך להוסיף חוות דעת, עליך כניסה

ביקורות בפייסבוק

המידע המופיע ב izzi מסופק על ידי סריקה אוטומטית של אתרים. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.