רכזת רשת/ממתג HP ProCurve J4858C

רכזת רשת/ממתג HP ProCurve J4858C

יצרן HP
דגם רכזת רשת/ממתג HP ProCurve J4858C

השוואת מחירים

 
מחיר
קישור
Freedio 930.00 ₪ עבור לחנות

תאור

יצרן
HP
דגם
רכזת רשת/ממתג HP ProCurve J4858C
נוספים
משקל ומידות
מיימדים רוחבXעומקXגובה
‎1.37x 5.69 x 1.23 ס"מ
משקל
0.02 ק"ג
פרטים טכניים
טכנולוגיית כבלים
קוטר ‎62.5/125 µm או 50/125‎ µm (ליבה/שכבת מגן), תוכן אינדקס מדורג, בעל תכולת מתכת נמוכה, סיב אופטי רב-מצבי, התואם ל-ITU-T G.651 ו-ISO/IEC 793-2 Type A1b או A1a, בהתאמה
יציאות I/O
יציאת LC 1000Base-SX ‏(IEEE 802.3z Type 1000Base-SX); הדפסה דו-צדדית: עם כל המאפיינים בלבד
כללי
מק"ט
J4858C

חוות דעת

אין אף חוות דעת

להשאיר חוות דעת

אם ברצונך להוסיף חוות דעת, עליך כניסה

ביקורות בפייסבוק

המידע המופיע ב izzi מסופק על ידי סריקה אוטומטית של אתרים. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.