רכזת רשת/ממתג TP-Link TLSG3216

רכזת רשת/ממתג TP-Link TLSG3216

דגם TL-SG3216
יצרן TP-Link

השוואת מחירים

 
מחיר
קישור
א&א מחשבים וסלולר 1050.00 ₪ עבור לחנות

תאור

דגם
TL-SG3216
יצרן
TP-Link
נוספים
שונות
JetStream 16-Port Gigabit L2 Managed Switch with 2 Combo SFP Slots
ממשק
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
מהירות
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
סוג האחריות
3 שניםע"י היבואן הרשמי.

חוות דעת

אין אף חוות דעת

להשאיר חוות דעת

אם ברצונך להוסיף חוות דעת, עליך כניסה

ביקורות בפייסבוק

המידע המופיע ב izzi מסופק על ידי סריקה אוטומטית של אתרים. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נטפל בעניין.